• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.JPG
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą
09. 02. 2025

Proszę zapoznać się z najważniejszymi bieżącymi informacjami:

W lutym służbę w kaplicy pełni Tymoteusz Motyka.

Do końca lutego nie będzie nabożeństw niedzielnych.

Najbliższa zbiórka będzie w sobotę 1 marca o 930 w domu katechetycznym. Obecność obowiązkowa!

Na zbiórce 1 marca będziemy wyznaczać służbę na nabożeństwach wielkopostnych. W razie nieobecności na zbiórce należy dostarczyć informacje o wybranych terminach najpóźniej do końca lutego, w przeciwnym razie nabożeństwa zostaną wypisane odgórnie.

W marcu czekają nas dwie uroczyste liturgie:

5 marca (środa) o 1800 – uroczysta Eucharystia w Środę Popielcową,

21 marca (piątek) o 1800 – bierzmowanie.

Już dziś informujemy, że wszelkie nieobecności od Niedzieli Palmowej do Poniedziałku Wielkanocnego należy zgłosić najpóźniej do piątku 4 kwietnia do godziny 1800, aby możliwe było przygotowanie i przedstawienie podziału funkcji tydzień przed Niedzielą Palmową. Wszelkie wyjazdy oraz inne nieobecności niebędące wypadkiem losowym (np. choroby) zgłoszone po tym terminie będą traktowane jako nieobecność nieusprawiedliwiona.

Zachęcamy też do popytania wśród swoich rodzin, czy ktoś z Waszych bliskich chciałby zaangażować się w świąteczne liturgie poprzez czytanie, śpiew, niesienie baldachimu, tuby itp.

Proszę pilnować swoich dyżurów mszy sobotnich oraz zapoznać się z poprawionym harmonogramem.

Proszę dbać o punktualność!

Przypominam, że stroje powinny być wyprane i wyprasowane oraz powinny wisieć według numeracji, a pokrowce po ubraniu stroju należy chować do szafy.

Zachęcam do aktualizacji swoich zdjęć na naszej stronie internetowej (szczególnie starszych, którzy na stronie mają zdjęcia sprzed wielu lat) oraz do dostarczenia zdjęć w celu wyrobienia legitymacji ministranckiej.

Osoby, które mają niepodbite legitymacje ministranckie, mogą je przynosić do księdza.

Nieustannie zachęcajcie nowe osoby do dołączenia do naszej wspólnoty. Nikt nie zachęci do dołączenia do ministrantów w sposób bardziej autentyczny niż sami ministranci.

Jeśli widzicie jakieś możliwości na usprawnienie funkcjonowania wspólnoty albo braki w naszym wyposażeniu, dajcie znać księdzu, animatorowi lub wypełnijcie formularz online.